SENA APART PANSİYON - OCAKLAR

253048 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 37
Adres : Cumhuriyet Mah. Sahil Cad. No: 40, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Terasımızdan Deniz Manzarası Dört Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımızın Banyosu Apart Pansiyonumuzdan Deniz Manzarası Üç Kişilik Odalarımızın Salonu Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Üç Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Balkon Manzarası Çift Kişilik Odalarımızın Mutfağı
SENA APART PANSİYON TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 Oda olarak belirtilmiştir. Sena Apart Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 20 oda ve 80 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Sezonda Açık hizmet vermektedir.Sena Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 37 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

SENA APART PANSİYON HARİTADA NEREDE ?
Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.