SARE HOTEL - OCAKLAR

244638 kişi inceledi.
Adres : Cumhuriyet Mah. Sahil Cad. 12. Sokak. No: 4, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 150 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Otelimiz Otelimizin Bahçesi Otelimizden Deniz ve Plaj Plajımız
SARE HOTEL TANITIM

Ocaklar Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Hotel, denize 50 metre, en yakın merkeze 150 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 47 Oda 7 tanesi suit olarak belirtilmiştir. Sare Hotel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Sare Hotel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 47 oda ve 140 yatak bulunmaktadır.

Sare Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ocaklar Denize Sıfır Pansiyonlar   Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Ocaklar Sadece Oda Pansiyonlar   Ocaklar Özel Plajlı Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Merkezdeki Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Yeni Pansiyonlar   Ocaklar Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Ocaklar Havuzlu Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.