İPEK PANSİYON - OCAKLAR

20217 kişi inceledi.
Adres : Ocaklar Mah. Yosun Sokak No:4, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: 80 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 80 metre
Pansiyonumuz Pansiyonumuz Apartımızdan Dağ Manzarası Apartımızdan Deniz Manzarası Terasımızdan Deniz Manzarası Balkondan Deniz Manzarası Teras Odalarımız Teras Odamız 5 Kişililk Teras Odamız 5 Kişililk Üç Kişilik Apart Odalarımız Üç Kişilik Apart Odalarımız Üç Kişilik Apart Odalarımızın Banyosu Dört Kişilik Apart Odalarımız Dört Kişilik Apart Odalarımız Üç Kişilik Apart Odalarımız Balkon Keyfi
İPEK PANSİYON TANITIM

 Kurban Bayramında Açığız.

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 80 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 80 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 11 Oda 45 Yatak Kapasitesi olarak belirtilmiştir. İpek Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 11 oda ve 45 yatak bulunmaktadır.

İpek Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.