EZGİ APART PANSİYON - OCAKLAR

18300 kişi inceledi.
Adres : Ocaklar Mah. Atatürk Cad. Sahil Bandı

Denize Mesafe Denize Mesafe: 20 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 20 metre
Apart Pansiyonumuz Apart Pansiyonumuz Apart Pansiyonumuz ve Otoparkımız Apart Pansiyonumuz Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Odanın Banyosu Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Odanın Banyosu Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Oda Terasımızdan Madra Dağı Terasımızdan Deniz Manzarası Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Odanın Banyosu Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Odanın Balkonundan Deniz Manzarası Dört Kişilik Teras Odadan Dağ Manzarası Dört Kişilik Teras Odanın Balkon Manzarası Apart Pansiyonumuzdan Deniz Manzarası Dört Kişilik Teras Odamız Dört Kişilik Teras Odamız Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Odamızın Mutfağı Dört Kişilik Teras Oda Apart Pansiyonumuzun İçinden Bir Görünüm
EZGİ APART PANSİYON TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 50 Oda 150 Yatak olarak belirtilmiştir. Ezgi Apart Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 50 oda ve 150 yatak bulunmaktadır.

Ezgi Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Sadece Oda Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Bahçeli Pansiyonlar   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar Merkezdeki Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.