EZGİ APART PANSİYON - OCAKLAR
| Pansiyon Balıkesir / Erdek / Ocaklar
Apart Pansiyonumuz
Apart Pansiyonumuz Apart Pansiyonumuz ve Otoparkımız Apart Pansiyonumuz Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Odanın Banyosu Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Oda Dört Kişilik Apart Odanın Banyosu Üç Kişilik Apart Oda Üç Kişilik Apart Oda Terasımızdan Madra Dağı Terasımızdan Deniz Manzarası Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Odanın Banyosu Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Odanın Balkonundan Deniz Manzarası Dört Kişilik Teras Odadan Dağ Manzarası Dört Kişilik Teras Odanın Balkon Manzarası Apart Pansiyonumuzdan Deniz Manzarası Dört Kişilik Teras Odamız Dört Kişilik Teras Odamız Dört Kişilik Teras Oda Dört Kişilik Teras Odamızın Mutfağı Dört Kişilik Teras Oda Apart Pansiyonumuzun İçinden Bir Görünüm
  • 20 mt
  • 20 mt
  • Merkezi Konumda
EZGİ APART PANSİYON

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 50 oda , 150 yatak olarak belirtilmiştir. Ezgi Apart Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir.

Ezgi Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.