ENGİN APART OTEL - OCAKLAR

47637 kişi inceledi.
Adres : Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Bandı, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 50 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Kumsal ve Deniz Apart Otelimiz Dört Kişilik Odalar Dört Kişilik Odalar Beş Kişilik Odalar Odalarımız Dört Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalar Balkondan Deniz Manzarası Teras Kat Odalarımız Teras Kat Odalarımız
ENGİN APART OTEL TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Otel, denize 0 metre, en yakın merkeze 50 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 29 Oda, 112 Yatak olarak belirtilmiştir. Engin Apart Otel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Engin Apart Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 29 oda ve 112 yatak bulunmaktadır.

Engin Apart Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ocaklar Denize Sıfır Pansiyonlar   Ocaklar Özel Plajlı Pansiyonlar   Ocaklar Bahçeli Pansiyonlar   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Yeni Pansiyonlar   Ocaklar Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Ocaklar Apart Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.