MERİÇBOYU APART OTEL - OCAKLAR

52266 kişi inceledi.
Adres : Ocaklar Mah. Zübeyde Hanım Sk. No:1, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: 150 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 150 metre
Çocuk Parkımız Apartımız Dört Kişilik Odalar Dört Kişilik Odaların Mutfağı Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odaların Mutfağı Dekor Balayı Odamız Balayı Odamız Balayı Odamız Suit Odamız Suit Odamız Bahçemiz Bahçe Mangal Köşesi Kamelyamız Kamelya Bahçemize Giriş
MERİÇBOYU APART OTEL TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart, denize 150 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 150 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 10 Oda 24 Yatak olarak belirtilmiştir. Meriçboyu Apart Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 10 oda ve 24 yatak bulunmaktadır.

Meriçboyu Apart Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ocaklar Sadece Oda Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar   Ocaklar Apart Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.