HAVVA ANA APART PANSİYON - OCAKLAR

109438 kişi inceledi.
0 (850) 532 41 27
Adres : Ocaklar Mah. 7. Sokak Lunapark Arkası, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: 80 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 350 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 80 metre
Bahçemiz ve Apart Pansiyonumuz Apart Pansiyonumuzdan Bir Görünüm Apart Pansiyonumuz Dört Kişilik Apart Dairelerimiz Dört Kişilik Apart Dairelerimiz Dört Kişilik Apart Dairelerimiz Dört Kişilik Apart Dairelerimizin Mutfağı Dört Kişilik Apart Dairelerimizin Banyosu Dört Kişilik Apart Dairelerimiz Dört Kişilik Apart Dairelerimiz Dört Kişilik Apart Dairelerimiz Dört Kişilik Apart Dairelerimiz Dört Kişilik Apart Dairelerimizin Mutfağı Beş Kişilik Odalar Beş Kişilik Odalar Beş Kişilik Odalar Beş Kişilik Odalar Beş Kişilik Odalar Çift Kişilik Odalar Çift Kişilik Odalar Çift Kişilik Odaların Balkonu Çift Kişilik Odalar Çift Kişilik Odalar Çift Kişilik Odaların Banyosu Çift Kişilik Odalar İki Kişilik Odalar İki Kişilik Odalar
HAVVA ANA APART PANSİYON TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Pansiyon, denize 80 metre, en yakın merkeze 350 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 80 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 28 Oda 80 Yatak olarak belirtilmiştir. Havva Ana Apart Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 28 oda ve 80 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.1 Mayıs - 15 Ekim hizmet vermektedir.Havva Ana Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 41 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

HAVVA ANA APART PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Özel Plajlı Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Yeni Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar   Ocaklar Apart Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.