ZEYTİNLİ BAHÇE PANSİYON - OCAKLAR

34765 kişi inceledi.
0 (850) 532 40 07
Adres : Ocaklar Mah. Zübeyde Hanım Cad. Narlı Yolu Üzeri No:120

Denize Mesafe Denize Mesafe: 120 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 250 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 120 metre
Pansiyonumuz ve Bahçesi Pansiyonumuzun Terasından Manzara Pansiyonumuzun Terasından Dağ Manzarası Pansiyonumuzun Terasından Manzara Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Bahçemiz ve Kamelya Pansiyonumuzun Bahçesi Bahçemiz ve Kamelya Bahçemiz ve Kamelya 8 Numaralı Dairemiz 8 Numaralı Dairemiz 8 Numaralı Dairemizin Banyosu 7 Numaralı Dairemiz 7 Numaralı Dairemiz 7 Numaralı Dairemiz 7 Numaralı Dairemizin Mutfağı 7 Numaralı Dairemiz 7 Numaralı Dairemiz 7 Numaralı Dairemizin Balkonu
ZEYTİNLİ BAHÇE PANSİYON TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 120 metre, en yakın merkeze 250 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 120 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 12 Oda 50 Yatak olarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Zeytinli Bahçe Pansiyon için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 12 oda ve 50 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 Gün hizmet vermektedir.Zeytinli Bahçe Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 40 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ZEYTİNLİ BAHÇE PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Sadece Oda Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Bahçeli Pansiyonlar   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar Merkezdeki Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar   Ocaklar Apart Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.