ARUÇİ OTEL - OCAKLAR

404607 kişi inceledi.
Adres : Cumhuriyet Mah. Sahil Cad. No: 150, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
ARUÇİ OTEL TANITIM

Ocaklar Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Hotel, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 52 Oda olarak belirtilmiştir. Aruçi Otel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Aruçi Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Ücretsiz olarak, internet, otopark, oda temizlik servisi, eşya dolabı, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Aruçi Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Denize Sıfır Pansiyonlar   Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Özel Plajlı Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Bahçeli Pansiyonlar   Ocaklar Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Ocaklar Havuzlu Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Ocaklar Balnet

Toplam 5 değerlendirme

9,3 PUAN
Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.