VARHAN APART - OCAKLAR
| Pansiyon Balıkesir / Erdek / Ocaklar
Varhan Apart
Apartımızın Bahçesi Apartımızdan Deniz Manzarası Apartımız ve Deniz Kamelyamız Balkodan Deniz Manzarası Apart Dairelerimiz Apart Dairelerimiz Apart Dairelerimiz ve Deniz Manzarası Apart Dairelerimiz Apart Dairelerimiz ve Balkon Keyfi Apart Dairelerimizin Banyosu 3 Kişilik Apart Dairelerimiz 3 Kişilik Apart Dairelerimiz 3 Kişilik Apart Dairelerimiz 3 Kişilik Apart Dairelerimizin Bankon Manzarası Plaj ve Deniz Teras Teras Kat Odalarımız Terasımızdan Deniz Manzarası Bahçemiz
  • 15 mt
  • 15 mt
  • 1000 mt
VARHAN APART

Apartımızda 17 oda 45 yatak bulunmaktadır. 
4 tanesi 1+1 4 ve 5 kişiliktir.
2 tanesi teras kat oda olup 4 kişi kalabilicek konumdadır.
1+1 odalarımız beşikli olup çocuklı aileler için uygundur.
11 tanesi standart oda olup 3 kişiliktir.
Odalarımızda; tv, 24 saat sıcak su, uydu sistemi, sınırsız internet, bahçede mangal keyfi ve bütün odalarda barbekülü balkonlarımız mevcuttur.

Denize 15m mesafededir.

Erdek'in en güzel koyu olan ocaklarda doğa ve deniz ile içiçe evinizin rahatlığında bir tatil için bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.

Ocaklar Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 15 metre, en yakın merkeze 1000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 15 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 17 oda , 60 yatak olarak belirtilmiştir. Varhan Apart bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Varhan Apart için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir.

Varhan Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.