ŞAHSER AQUAPARK APART - OCAKLAR

749736 kişi inceledi.
0 (266) 606 07 85
Adres : Cumhuriyet Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 76, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: 80 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 80 metre
Havuzumuz ve Su Kaydırağı Otel ve Havuzumuz Otel ve Havuzumuz Otel ve Havuzumuz Havuz Havuzumuz Havuzumuz ve Otelimiz Havuzumuz Havuzumuzda Oyun Su Kaydırağımız Havuzumuz ve Su Kaydırağı Havuzumuz ve Otelimiz Otelimiz ve Havuzumuz Su Kaydırağı ve Havuzumuz Havuz Havuzumuz Havuzmuz Havuz Keyfi Havuzda Oyun Bahçemizde Armutlarımız Cafemizde Tv Keyfi Cafemiz Çocuk Parkı Havuzmuz Apart Otelimizden Gece Görünümü Cafemiz Cafemizden Gece Görünümü Apart Otelimiz Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız 1+1 Odalarımız Teras Odalarımız Teras Odalarımız
ŞAHSER AQUAPARK APART TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Otel, denize 80 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 80 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 29 ODA 82 YATAK olarak belirtilmiştir. Şahser Aquapark Apart bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Şahser Aquapark Apart için otele giriş saati 12:00 ve otelden çıkış saatide 10:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 30 oda ve 82 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, otopark, uydu yayını, oda temizlik servisi, eşya dolabı, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

NAKİT VE KREDİ KARTI. ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.1 MAYIS - 20 EKİM hizmet vermektedir.Şahser Aquapark Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 07 85 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ŞAHSER AQUAPARK APART HARİTADA NEREDE ?

Ocaklar Sadece Oda Pansiyonlar   Ocaklar Özel Plajlı Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Bahçeli Pansiyonlar   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Yeni Pansiyonlar   Ocaklar Havuzlu Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar   Ocaklar Apart Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.