ÇAĞLAYAN APART PANSİYON - OCAKLAR

85543 kişi inceledi.
0 (850) 304 54 78
Adres : Cumhuriyet Cad. Sahil Bandı Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Apart Pansiyonumuz Balkonlarımızda Barbekü Bahçemiz Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odaların Mutfağı Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odaların Banyosu Dört Kişilik Odalar Dört Kişilik Odalar Dört Kişilik Ranzalı Odalar Dört Kişilik Ranzalı Odalar Dört Kişilik Ranzalı Odaların Banyosu Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalar Teras Kat Odaların Mutfağı Teras Kat Dört Kişilik Oda Teras Kat Dört Kişilik Oda Teras Kat Dört Kişilik Odanın Terası Terasımızdan Deniz Manzarası Teras Kat Dört Kişilik Odalarımızın Banyosu
ÇAĞLAYAN APART PANSİYON TANITIM

Erdek Ocaklar bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 52 Oda 180 Yatak olarak belirtilmiştir. Çağlayan Apart Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 50 oda ve 180 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 Gün hizmet vermektedir.Çağlayan Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 304 54 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÇAĞLAYAN APART PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Ocaklar Denize Sıfır Pansiyonlar   Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Sadece Oda Pansiyonlar   Ocaklar Özel Plajlı Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Bahçeli Pansiyonlar   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar Merkezdeki Pansiyonlar   Ocaklar İndirimli Pansiyonlar   Ocaklar Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar   Ocaklar Apart Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.