SAĞLIK APART PANSİYON - OCAKLAR

344204 kişi inceledi.
Adres : Ocaklar Mahallesi Dolmuş Garajı Karşısı, Ocaklar

Denize Mesafe Denize Mesafe: 250 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 200 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 250 metre
Denize Manzaralı Odalar Deniz Manzaralı Odalar Bulunmaktadır.
Pansiyonumuzun Merdivenleri Sağlık Apart Pansiyon Oda 1 Sağlık Apart Pansiyon Ön Bahçe Mangal Keyfi
SAĞLIK APART PANSİYON TANITIM

Ocaklar Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Pansiyon, denize 250 metre, en yakın merkeze 200 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 250 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 8 Apart Daire olarak belirtilmiştir. Odalar deniz manzaralıdır. Sağlık Apart Pansiyon için otele giriş saati 11:30 ve otelden çıkış saatide 10:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 8 oda ve 20 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, otopark, uydu yayını, oda temizlik servisi, eşya dolabı, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Sağlık Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ocaklar Tek Gecelik Pansiyonlar   Ocaklar Sadece Oda Pansiyonlar   Ocaklar Altenatif Tatil Pansiyonları   Ocaklar Bahçeli Pansiyonlar   Ocaklar Ucuz Pansiyonlar   Ocaklar Yeni Pansiyonlar   Ocaklar Aileye Uygun Pansiyonlar   Ocaklar Apart Pansiyonlar   Ocaklar Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ocaklar bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.